,,I cesta může být cíl..,,

Moje cesta...

Dobrý den,

jmenuji se Iva Štrbáňová a pocházím z Havířova.. Již od dětství mne provází láska ke zvířatům všeho druhu a nejspíš i proto se kolem nich točí celý můj dosavadní život.

Vystudovala jsem Tauferovu střední odbornou školu veterinární v Kroměříži a od té doby jsem v jednom kole. Hned po škole jsem se vrhla do  veterinární praxe MVDr. Ivana Popelky v Kroměříži.

Zhruba po roce následoval přesun do rodného města,kde jsem nastoupila jako sestřička na Veterinární kliniku LIFE s.r.o. MVDr.Josefa Poláka. Tam jsem se po nějakém čase,vzhledem k zaměření kliniky, začala ve větší míře věnovat fyzioterapii a rehabilitaci zvířat, zejména po chirurgických zákrocích. O pacienty nebyla nouze a rehabilitační péče začala nést své ovoce,což přirozeně vedlo k motivaci mé osoby zlepšovat své kvality.

..a tak to všechno začalo....

V této fázi se mi zkřížily cesty s paní  Andreou Dunovou,skvělou lidskou i zvířecí terapeutkou,učitelkou a mimo jiné také zakladatelkou a průkopnicí Dornovy metody pro zvířata a její školy v Česku.      

Slovo dalo slovo,začaly jsme spolupracovat a já se nestačila divit,co všechno může taková dornovka ,,opravit,, . Dodnes někdy nevycházím z úžasu.. Bavilo mě sledovat její práci a pomáhat jak to šlo, konzultovat, učit se...až mi jednou řekla ,,tak přijď na kurz..,,

..a tak jsem přišla..

V současné době působím v Praze, mám za sebou již celou školu Dornovy metody pro zvířata a stala jsem se také doporučeným terapeutem Dornovy metody pro zvířata. A aby toho nebylo málo začala jsem se učit ošetřovat pomocí těchto technik i lidi :)a chystám se dále prohlubovat své znalosti a dovednosti v oblasti Osteopatie.

Jsem připravena na další cestu a těším se možná právě na Vás.


absolvované kurzy:

Dornova metoda zvířata (2015,lektor Andrea Dunová)                              

Pracovní seminář DM-zvířata ( říjen 2016,lektor Andrea Dunová)              

Doporučený terapeut Dornova metoda zvířata (listopad 2016)                  

Dornova metoda lidi  ( září 2016,lektor Zuzana Prouzová)                          

Osteodynamika 1  ( listopad 2017,lektor Andrea Dunová)                            

Osteodynamika 2 ( listopad 2018,lektor Andrea Dunová)                          

Relaxační,rekondiční a sportovní masáže ( červen 2019,Dexter )                

Aplikovaná psychologie (lektor PhDr. Ing. Lída Malinová, Istitut zdraví zvířat s.r.o.) 

Rekondiční masér/ terapeut ( listopad 2019, Dexter Academy)