Aktuality / novinky / dovolená

… aneb, co je nového
2021

 Obnovení provozu

Od 3.5.2021 může být provoz lidské ordinace znovu obnoven. Dle nařízení vlády ČR, ale platí,  zeod 3.5.2021 do odvolání :
 Pravidla pro služby péče o tělo kromě, obecných hygienických pravidel, platí v provozovnách holičství, kadeřnictví, pedikúry, manikúry, kosmetických, masérských a obdobných regeneračních nebo rekondičních služeb navíc tato hygienická pravidla:


-osoba poskytující službu ji v jeden čas poskytuje vždy jen jednomu zákazníkovi,mezi místy, kde jsou zákazníkům poskytovány služby (např. křesla v holičství a kadeřnictví), je vzdálenost alespoň 2 metry,neprovádí se činnosti, při kterých dochází k narušení integrity kůže
- provozovatel vede evidenci zákazníků pro potřeby případného epidemiologického šetření
-zákazník při vstupu do provozovny prokáže, že splňuje alespoň jednu z následujících podmínek:

1. Nemá žádné příznaky onemocnění a splňuje jednu z následujících podmínek: 

a) absolvoval nejdéle před 7 dny PCR test s negativním výsledkem
b) absolvoval nejdéle před 72 hodinami antigenní test na veřejném odběrovém místě s negativním výsledkem
c)prošel kompletním očkováním proti onemocnění covid-19, přičemž od aplikace poslední dávky uplynulo alespoň 14 dnů a disponuje certifikátem o provedeném očkování 
d) prodělal laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula doba izolace a od prvního pozitivního antigenního nebo PCR testu neuplynulo více než 90 dní
e) prokáže potvrzením od zaměstnavatele, že absolvoval nejdéle před 72 hodinami samotest s negativním výsledkem
f) Doloží čestné prohlášení, resp. čestné prohlášení jeho zákonného zástupce, že ve škole absolvoval nejdéle před 72 hodinami samotest s negativním výsledkem
g) podstoupí preventivní antigenní samotest při vstupu do provozovny s negativním výsledkem
Provozovatel prokázání podmínek kontroluje a účastníku, který podmínky nesplní, neumožní vstup do provozovny. Pokud vyjde zákazníkovi při samotestu na místě pozitivní výsledek, musí neprodleně opustit provozovnu.

 

2020

PŘERUŠENÍ PROVOZU

Od 27.12.2020 musím bohužel, opět v krátkém časovém úseku, z důvodů nařízení vlády ČR o omezení poskytování služeb v provozovnách, přerušit činnost v lidské ordinaci a to až do odvolání. Sledujte prosím aktuální informace o vývoji situace zde nebo i na facebookových stránkách ProTlapky. Je mi to moc líto, snad už toto období brzy skončí. Děkuji Vám všem za pochopení a zachování přízně. 


OBNOVENÍ PROVOZU v lidské ordinaci od 3.12.2020, pokud se tedy ještě opět něco nezmění, budu se na Vás těšit.

OMEZENÍ PROVOZU

Vážení klienti, s lítostí musím oznámit, že z důvodů nařízení vlády musím od 22.10.2020 opět přerušit provoz služeb v lidské ordinaci a to až do odvolání. O aktuálním vývoji budu informovat na fcb stránkách protlapky nebo individuálně. Situace je to velmi svízelná, vzhledem k dlouhodobě plným kapacitám, proto prosím o strpení s žádostmi o nové termíny, alespoň do doby, dokud nebude zřejmé, kdy dojde k rozvolňování opatření, protože momentálně nelze dohlédnout, od kdy již budu moci zase normálně pracovat. Omlouvám se za komplikace a děkuji za pochopení!


ZMĚNA CENÍKU:

Od 1.9.2020 došlo ke změně ceníku, který je dostupný na webu i v ordinaci. Děkuji za pochopení.


DOVOLENÁ 2020 :

13.-16.7.,   24.7.-3.8.,   21.8.-1.9.    V těchto dnech si dovolím trávit čas se svými blízkými a nebudu tedy k zastižení na telefonu. V případě nutnosti budu odpovídat pouze na sms nebo e-maily. děkuji za pochopení :)

11.5.2020

obnovení normálního provozu

16.3.2020

Vážení klienti, jak jistě víte, coronavirus teď zastavil celý svět a tím pádem i moji ordinaci. Sledujte proto prosím moje fcb stránky ProTlapky, kam se budu snažit přidávat aktuální informace o dalších postupech a aspoň omezeném chodu praxe. Je to pro mne velmi složitá situace, kterou nikdo z nás nemohl předpokládat a já se vynasnažím (v mezích zákona) maximálně vyhovět alespoň těm z Vás, kteří mě v těchto dnech oslovíte. Omezený individuální provoz se bude týkat pouze miminek nebo případů, které vyhodnotím jako akutní.

Děkuji za Vaši přízeň i v těchto neveselých dnech. Věřím, že to všechno společnými silami zvládneme a brzy se budeme vídat opět za normálních podmínek. Přeji Vám všem pevné nervy a hlavně hodně zdraví. 

2019

Omlouvám se za momentální nedostupnost některých stránek webu, připravuji pro Vás novinky,změny a snad i novou provozovnu, ale administrativa všeho je časově náročná. Děkuji za pochopení

Červen 2019 absolvování kurzu aplikované psychologie level1 pod vedením paní Lídy Malinové, pořádaným INSTITUTEM zdraví zvířat s.r.o.

Dovolená : 1.-5.7.2019, 29.7.- 5.8.2019. V této době budu mimo Prahu a nebudu přijímat telefony ani odpovídat na zprávy či e-maily. Děkuji za pochopení :)

Listopad 2019

Nová Provozovna je připravena :) 

2018

Od Nového roku 2018 nabízím, mimo ošetření mazlíků, také ošetření páníků :) a miminek a to pomocí Dornovy metody a Osteodynamiky

2016

Aktivní spolupráce s MVDr. Hezinou, veterinární ordinace PetHelp, Lumiérů 431/7, Praha 5 - Barrandov. Pan doktor se věnuje mimo klasické veteriny též homeopatii a je nakloněn i alternativním způsobům léčby.