Aktuality / novinky / dovolená

… aneb, co je nového


2024

Rezervační systém je momentálně nedostupný jak pro lidi, tak pro zvířata z důvodu naplnění kapacit. Pro objednání mne prosím kontaktujte pomocí rezervačního formuláře, případně smskou. V tuto chvíli nemohu přijímat nové dospělé klienty. Děti a zvířata po dohodě ano. Děkuji za pochopení!

2023
Od 1.8.2023 bude v platnosti nový ceník. Ač jsem se tomu dlouho bránila, bohužel i mě dostihlo celosvětové zdražování a zvyšování nájmů a existenčních nákladů.
 
31.7.- 31.8.dovolená- na dovolené budu přijímat telefonní hovory pouze vyjímečně. Pokud budete cokoli potřebovat, napište mi prosím sms zprávu nebo email. Omlouvám se v tomto období za případnou nedostupnost nebo prodlevu v odpovědi. Děkuji za pochopení a přeji všem krásný zbytek léta.

Omlouvám se za dočasnou nedostupnost rezervačního systému pro lidi. Kapacita rezervací pro rok 2023 již byla naplněna a momentálně bohužel nejsem schopna přijímat nové klienty. 

2022

Nový ceník

Vzhledem ke zvyšování cen energií a nájemného a bohužel nejen těchto, mě situace nutí také ke změně finanční politiky. Nový ceník, který je dostupný na webu i v rezervačním formuláři bude platný od 1.6.2022. Děkuji za pochopení.

2021

Rezervace pro ošetření zvířtat

Od 20.9.2021 je spuštěn rezervační systém pro objednání terapií i pro zvířata. Rezervační odkaz najdete na stránce Kontakty, provozovna pro zvířata. těším se na Vaši návštěvu.

Dovolená

Vážení klienti, dovoluji si oznámit, že od 26.7.2021 do 31.8.2021 budu na dovolené a nebudu tedy přijímat telefonní hovory. Vaše písemné dotazy a žádosti ve formě sms a emailů se budu snažit řešit dle časových možností. Děkuji za pochopení. Přeji všem krásné letní dny.

 Obnovení provozu

Od 3.5.2021 může být provoz lidské ordinace znovu obnoven. Dle nařízení vlády ČR, ale platí,  že od 3.5.2021 do odvolání :
 Pravidla pro služby péče o tělo kromě, obecných hygienických pravidel, platí v provozovnách holičství, kadeřnictví, pedikúry, manikúry, kosmetických, masérských a obdobných regeneračních nebo rekondičních služeb navíc tato hygienická pravidla:


-osoba poskytující službu ji v jeden čas poskytuje vždy jen jednomu zákazníkovi,mezi místy, kde jsou zákazníkům poskytovány služby (např. křesla v holičství a kadeřnictví), je vzdálenost alespoň 2 metry,neprovádí se činnosti, při kterých dochází k narušení integrity kůže
- provozovatel vede evidenci zákazníků pro potřeby případného epidemiologického šetření
-zákazník při vstupu do provozovny prokáže, že splňuje alespoň jednu z následujících podmínek:

1. Nemá žádné příznaky onemocnění a splňuje jednu z následujících podmínek: 

a) absolvoval nejdéle před 7 dny PCR test s negativním výsledkem
b) absolvoval nejdéle před 72 hodinami antigenní test na veřejném odběrovém místě s negativním výsledkem
c)prošel kompletním očkováním proti onemocnění covid-19, přičemž od aplikace poslední dávky uplynulo alespoň 14 dnů a disponuje certifikátem o provedeném očkování 
d) prodělal laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula doba izolace a od prvního pozitivního antigenního nebo PCR testu neuplynulo více než 90 dní
e) prokáže potvrzením od zaměstnavatele, že absolvoval nejdéle před 72 hodinami samotest s negativním výsledkem
f) Doloží čestné prohlášení, resp. čestné prohlášení jeho zákonného zástupce, že ve škole absolvoval nejdéle před 72 hodinami samotest s negativním výsledkem
g) podstoupí preventivní antigenní samotest při vstupu do provozovny s negativním výsledkem
Provozovatel prokázání podmínek kontroluje a účastníku, který podmínky nesplní, neumožní vstup do provozovny. Pokud vyjde zákazníkovi při samotestu na místě pozitivní výsledek, musí neprodleně opustit provozovnu.

 

2020

PŘERUŠENÍ PROVOZU

Od 27.12.2020 musím bohužel, opět v krátkém časovém úseku, z důvodů nařízení vlády ČR o omezení poskytování služeb v provozovnách, přerušit činnost v lidské ordinaci a to až do odvolání. Sledujte prosím aktuální informace o vývoji situace zde nebo i na facebookových stránkách ProTlapky. Je mi to moc líto, snad už toto období brzy skončí. Děkuji Vám všem za pochopení a zachování přízně. 


OBNOVENÍ PROVOZU v lidské ordinaci od 3.12.2020, pokud se tedy ještě opět něco nezmění, budu se na Vás těšit.

OMEZENÍ PROVOZU

Vážení klienti, s lítostí musím oznámit, že z důvodů nařízení vlády musím od 22.10.2020 opět přerušit provoz služeb v lidské ordinaci a to až do odvolání. O aktuálním vývoji budu informovat na fcb stránkách protlapky nebo individuálně. Situace je to velmi svízelná, vzhledem k dlouhodobě plným kapacitám, proto prosím o strpení s žádostmi o nové termíny, alespoň do doby, dokud nebude zřejmé, kdy dojde k rozvolňování opatření, protože momentálně nelze dohlédnout, od kdy již budu moci zase normálně pracovat. Omlouvám se za komplikace a děkuji za pochopení!


ZMĚNA CENÍKU:

Od 1.9.2020 došlo ke změně ceníku, který je dostupný na webu i v ordinaci. Děkuji za pochopení.


DOVOLENÁ 2020 :

13.-16.7.,   24.7.-3.8.,   21.8.-1.9.    V těchto dnech si dovolím trávit čas se svými blízkými a nebudu tedy k zastižení na telefonu. V případě nutnosti budu odpovídat pouze na sms nebo e-maily. děkuji za pochopení :)

11.5.2020

obnovení normálního provozu

16.3.2020

Vážení klienti, jak jistě víte, coronavirus teď zastavil celý svět a tím pádem i moji ordinaci. Sledujte proto prosím moje fcb stránky ProTlapky, kam se budu snažit přidávat aktuální informace o dalších postupech a aspoň omezeném chodu praxe. Je to pro mne velmi složitá situace, kterou nikdo z nás nemohl předpokládat a já se vynasnažím (v mezích zákona) maximálně vyhovět alespoň těm z Vás, kteří mě v těchto dnech oslovíte. Omezený individuální provoz se bude týkat pouze miminek nebo případů, které vyhodnotím jako akutní.

Děkuji za Vaši přízeň i v těchto neveselých dnech. Věřím, že to všechno společnými silami zvládneme a brzy se budeme vídat opět za normálních podmínek. Přeji Vám všem pevné nervy a hlavně hodně zdraví. 

2019

Omlouvám se za momentální nedostupnost některých stránek webu, připravuji pro Vás novinky,změny a snad i novou provozovnu, ale administrativa všeho je časově náročná. Děkuji za pochopení

Červen 2019 absolvování kurzu aplikované psychologie level1 pod vedením paní Lídy Malinové, pořádaným INSTITUTEM zdraví zvířat s.r.o.

Dovolená : 1.-5.7.2019, 29.7.- 5.8.2019. V této době budu mimo Prahu a nebudu přijímat telefony ani odpovídat na zprávy či e-maily. Děkuji za pochopení :)

Listopad 2019

Nová Provozovna je připravena :) 

2018

Od Nového roku 2018 nabízím, mimo ošetření mazlíků, také ošetření páníků :) a miminek a to pomocí Dornovy metody a Osteodynamiky

2016

Aktivní spolupráce s MVDr. Hezinou, veterinární ordinace PetHelp, Lumiérů 431/7, Praha 5 - Barrandov. Pan doktor se věnuje mimo klasické veteriny též homeopatii a je nakloněn i alternativním způsobům léčby.